Zapraszamy Państwa na najnowszy film ukazujący zdarzenia jakie zachodziły w naszej miejscowości w 2021 roku. Był to kolejny, szczególny rok, podporządkowany pandemii. Życie toczyło się nadal. W maju nawiązaliśmy do dawnej tradycji majówkowych spotkań przy kapliczkach. Po kilku miesiącach wierni wrócili na msze do kaplicy, a uczniowie doczekali się pięknej sali gimnastycznej. Trwały jeszcze prace przy budowie boiska sportowego. 

Wszystkich zapraszamy do naszego kanału w serwisie YouTube - grodkowice.pl (kliknij tutaj) - w nim znajdziemy różne filmy o naszej miejscowości ... i nie tylko.

Zapraszamy Państwa na najnowszy film ukazujący zdarzenia jakie zachodziły w naszej miejscowości w 2020 roku. Rok ten był bardzo szczególny. Z wieloma ograniczeniami, które spotykają nas nadal w życiu codziennym - warty jednak wspomnienia.

Wszystkich zapraszamy do naszego kanału w serwisie YouTube - grodkowice.pl (kliknij tutaj) - w nim znajdziemy wspomnienia z lat 2013 - 2019 oraz pierwszy nasz film pt "Jesień w Grodkowicach"

Zapraszamy Państwa na najnowszy film ukazujący zdarzenia jakie zachodziły w naszej miejscowości w 2019 roku.

Wszystkich zapraszamy do naszego kanału w serwisie YouTube - grodkowice.pl (kliknij tutaj) - w nim znajdziemy wspomnienia z lat 2013 - 2018 oraz pierwszy nasz film pt "Jesień w Grodkowicach"

Wiele ciekawych informacji można znaleźć na portalach społecznościowych. Takim przykładem jest Facebook. Tam też natrafiliśmy na ciekawą stronę pt. "Ratujmy Staniątki". Można tam przeczytać i oglądnąć zdjęcia z klasztoru, podpatrzeć życie sióstr.

Zapraszamy wszystkich, także tych nie posiadających konta na Facebooku (trzeba kliknąć na wyskakującym oknie napis "nie teraz"), na stronę KLIKNIJ TUTAJ - otworzy się nowe okno

 Zapraszamy Państwa na najnowszy film ukazujący zdarzenia jakie zachodziły w naszej miejscowości w 2018 roku.

Wszystkich zapraszamy do naszego kanału w serwisie YouTube - grodkowice.pl (kliknij tutaj) - w nim znajdziemy wspomnienia z lat 2013 - 2017 oraz pierwszy nasz film pt "Jesień w Grodkowicach"

 Zapraszamy Państwa na najnowszy film ukazujący zdarzenia jakie zachodziły w naszej miejscowości w 2017 roku.

Wszystkich zapraszamy do naszego kanału w serwisie YouTube - grodkowice.pl (kliknij tutaj) - w nim znajdziemy wspomnienia z lat 2013 - 2017 oraz pierwszy nasz film pt "Jesień w Grodkowicach"

Przepraszamy, że film Grodkowice 2017 pojawia się z dużym opóźnieniem. W tym roku strona została gruntownie przebudowana, powstały nowe artykuły, a kolejne są już w opracowaniu. Powstaje także film podsumowujący rok, który jutro pożegnamy. 

W dniu 22 marca w niedziele w naszej parafii gościł arcybiskup metropolita krakowski kardynał Stanisław Dziwisz. W czasie wizytacji kardynał na mszach o godzinie 7 i 11:30 pobłogosławił rodziny. Wizytował również kaplice w Suchorabie, Szczytnikach oraz Grodkowicach.

Zdjęcia z wizytacji można zobaczyć na stronie: http://fotograf.diecezja.pl/galerie/Brzezie2015/cm/thumb.html

 

Tutaj znajdziemy dużo zdjęć z naszych Grodkowic < kliknij tutaj >

Link do strony eksploratorzy.com (kliknij) gdzie można znaleźć informacje o naszej wsi. Zapraszamy. Warto

 Zapraszamy Państwa na najnowszy film ukazujący zdarzenia jakie zachodziły w naszej miejscowości w 2016 roku.

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com